Hea hind

Danse Macabre

9,90 

Kategooria: Silt:

Juhendid

EE EN GER RU FI SWE LV
  • 9-99
  • 30
  • 2
  • 0.3 kg
  • 11 × 19 × 3 cm

Kirjeldus

Julgemad saavad Danse Macabre mängu proovida siinsamas digitaalse vastase vastu!

PS! nurgast sinisest nupust saad mängu üle kogu ekraani!

Kogu maailmas on säilinud vaid üks keskaegne lõuendile maalitud surmatants. See asub Tallinnas Niguliste muuseumis. Bernt Notke teosel põhinevas lauamängus selgub lõplik tõde – kas hinged saab Jumal või Kurat. Sina otsustad!

Sumatantsu mängus osaleb kaks mängijat, kellest üks kehastab Jumalat ja teine Kuradit. Rollid määratakse mündiviskega. Mõlema eesmärk on saada endale nii palju Surmatantsu Tantsijate hingi kui võimalik. Mida tähtsam tegelane, seda rohkem tema hinge eest punkte saab. Hingede võitmiseks asetavad Jumal ja Kurat kordamööda panuseid, piiluvad üksteise panuseid või Salatantsijate kaarte ning üritavad üksteisele kõikvõimalikul viisil vingerpussi mängida. Mängu lõpul vaadatakse Tantsijate hinged üle, loetakse punktid kokku ja kuulutatakse võitjaks mängija, kes suutis rohkem punkte korjata. Surmatantsu üle võidutseb kord Jumal, kord Kurat!

Mängukarpi mahuvad Surmatantsu maaliga kokkuvolditav mänguplats, 6 salatantsijate kaarti, jumala ja kuradi kaardipakid (2×16 kaarti), kuldne õnnemünt ja mängureeglid (eesti, saksa, inglise ja vene keeles).