Abi
EsilehtVanuse järgialates 9. eluaastast  
Ostukorv on tühi
 

alates 9. eluaastast


 

Hundimäng (mini-reisiversioon!)

Igal öösel, kui keskaegse linnakese kohale tõuseb kuu, ründavad selle elanikke libahundid, kes murravad pimeduse varjus ühe pahaaimamatu ohvri. Linnapea eesmärk on selgitada välja süüdlased ja lasta need avalikult hukata. Aga kes meie hulgast on libahundid?

8.00

   

Estland

Lauamängu tegevus toimub Hansa-aegsel Läänemerel. Mängijad on kaupmehed-laevaomanikud. Mäng on muidu rahumeelne, kuid kaptenid peavad arvestama, et mõnes linnas võib olla katk ja et laevakaravane tuleb kaitsta mereröövlite eest.

Varsti müügil!

 
 

Oksjon

Lauamäng hõlmab üheksat Eesti kunstiajaloo suurmeistrit, igaühelt on esindatud viis suurepärast teost. Mäng on nagu kunstioksjon ja mängijad on kollektsionäärid. Mida rohkem kunstiteoseid kogud, seda rohkem punkte saad. Kollektsiooni muudab eriti väärtuslikuks see, kui sul on mitu teost ühelt ja samalt kunstnikult.

Varsti müügil!

   

Danse Macabre

Kogu maailmas on säilinud vaid üks keskaegne lõuendile maalitud surmatants. See asub Tallinnas Niguliste muuseumis. Bernt Notke teosel põhinevas lauamängus selgub lõplik tõde – kas hinged saab Jumal või Kurat. Sina otsustad!

9.90

 
Laadin...