Abi
EsilehtMängijate arvu järgikuni 6 mängijat  
Ostukorv on tühi
 

kuni 6 mängijat


 

Mees, kes teadis ussisõnu

Muinas-Eesti on langemas, võimust võtmas raudmehed ja preestrid. Maarahvas ei mõista enam Ussisõnu ja peab nüüd tulutult põllul orjama. Ära vannu alla, astu kurjale vastu! Selle tarvis on siin karbis varjul 80 kaarti ohtudest kubisevate maastike ja raamatust tuttavate sõprade ning vaenlastega. Lisaks veel nupud ning 5 vägevate ussimärkidega puutäringut.

19.90

   

Lotte lauamäng

Kes on Leiutajateküla kõige nutikam leiutaja? Selline, kes oskab vedrust ja vanast pajast valmistada uhke lennumasina? Või korstnajupist ja lömmis pasunast tubli traktori? Löö kampa ja tule koos Lotte ja ta seltsilistega Leiutajateküla kõigi aegade kõige vägevamale võiduleiutamisele! See on hoogne ja trikikas lauamäng kahele kuni viiele väikesele ja suurele Lotte sõbrale, kus lõbu on laialt ja haiget ei saa keegi. Sobib nii vanaemale kui mürsikule, nii akadeemikule kui koolieelikule! Rääkimata rännukoer Klausist, jänes Adalbertist ja väikesest vaprast kass Brunost!

24.90

 
 

Kalale

Lauamäng KALALE viib meid ühele tõeliselt kirglikule kalaretkele, kus kõigil mängijatel näkkab! Selgeks saavad nii eesti kalad kui ka õige varustus nende püüdmiseks. Kivi kotti ja õngenöör sõlme! Et asjad liiga lihtsalt ei laabuks, sekkuvad mängu ka kajakad, hülged ja kalainspektor.

24.90

     
Laadin...