Abi
EsilehtKestuse järgikeskmiselt 60 min  
Ostukorv on tühi
 

keskmiselt 60 min


 

Farlander

Kas leiad endas piisavalt sõjakavalust ja julgust, et haarata enda kätte kõige rohkem maid ja losse ning tõusta mängu lõpuks kõige võimsamaks valitsejaks Farlandi maadel?

11.90

   

Estland

Lauamängu tegevus toimub Hansa-aegsel Läänemerel. Mängijad on kaupmehed-laevaomanikud. Mäng on muidu rahumeelne, kuid kaptenid peavad arvestama, et mõnes linnas võib olla katk ja et laevakaravane tuleb kaitsta mereröövlite eest.

Varsti müügil!

 
 

Mees, kes teadis ussisõnu

Muinas-Eesti on langemas, võimust võtmas raudmehed ja preestrid. Maarahvas ei mõista enam Ussisõnu ja peab nüüd tulutult põllul orjama. Ära vannu alla, astu kurjale vastu! Selle tarvis on siin karbis varjul 80 kaarti ohtudest kubisevate maastike ja raamatust tuttavate sõprade ning vaenlastega. Lisaks veel nupud ning 5 vägevate ussimärkidega puutäringut.

19.90

   

Rehepapp

Laiendus Eesti seiklusmängule Mees, kes teadis Ussisõnu.
Ussisõnade lauamäng on saanud väärika laienduse – seiklusega liituvad vanad sõbrad ja vaenlased kultusraamatust Rehepapp. Maavalla hall taevas kihiseb krattidest, iga tare nurga taga luuravad tondid ja mummid, sahvris varitseb mürgine seep. Aidaku meid hernesupp!

6.90

 
Laadin...