Abi
EsilehtKõik lauamängud  
Ostukorv on tühi
 

Kõik lauamängud


 

Lotte lauamäng

Kes on Leiutajateküla kõige nutikam leiutaja? Selline, kes oskab vedrust ja vanast pajast valmistada uhke lennumasina? Või korstnajupist ja lömmis pasunast tubli traktori? Löö kampa ja tule koos Lotte ja ta seltsilistega Leiutajateküla kõigi aegade kõige vägevamale võiduleiutamisele! See on hoogne ja trikikas lauamäng kahele kuni viiele väikesele ja suurele Lotte sõbrale, kus lõbu on laialt ja haiget ei saa keegi. Sobib nii vanaemale kui mürsikule, nii akadeemikule kui koolieelikule! Rääkimata rännukoer Klausist, jänes Adalbertist ja väikesest vaprast kass Brunost!

24.90

   

Kalale

Lauamäng KALALE viib meid ühele tõeliselt kirglikule kalaretkele, kus kõigil mängijatel näkkab! Selgeks saavad nii eesti kalad kui ka õige varustus nende püüdmiseks. Kivi kotti ja õngenöör sõlme! Et asjad liiga lihtsalt ei laabuks, sekkuvad mängu ka kajakad, hülged ja kalainspektor.

24.90

 
 

Mees, kes teadis ussisõnu

Muinas-Eesti on langemas, võimust võtmas raudmehed ja preestrid. Maarahvas ei mõista enam Ussisõnu ja peab nüüd tulutult põllul orjama. Ära vannu alla, astu kurjale vastu! Selle tarvis on siin karbis varjul 80 kaarti ohtudest kubisevate maastike ja raamatust tuttavate sõprade ning vaenlastega. Lisaks veel nupud ning 5 vägevate ussimärkidega puutäringut.

19.90

   

Ussi-Rehe-Hundi-Danse-sõna

Neli Eesti lauamängu – Mees Kes teadis Ussisõnu + Rehepapp + Hundimäng + Danse Macabre. Põnevad madistamist korraga 24 mängijale terveks järgmiseks aastaks.

39.90

 
 

Danse Macabre

Kogu maailmas on säilinud vaid üks keskaegne lõuendile maalitud surmatants. See asub Tallinnas Niguliste muuseumis. Bernt Notke teosel põhinevas lauamängus selgub lõplik tõde – kas hinged saab Jumal või Kurat. Sina otsustad!

9.90

   

Rehepapp

Laiendus Eesti seiklusmängule Mees, kes teadis Ussisõnu.
Ussisõnade lauamäng on saanud väärika laienduse – seiklusega liituvad vanad sõbrad ja vaenlased kultusraamatust Rehepapp. Maavalla hall taevas kihiseb krattidest, iga tare nurga taga luuravad tondid ja mummid, sahvris varitseb mürgine seep. Aidaku meid hernesupp!

6.90

 
 

Hundimäng (mini-reisiversioon!)

Igal öösel, kui keskaegse linnakese kohale tõuseb kuu, ründavad selle elanikke libahundid, kes murravad pimeduse varjus ühe pahaaimamatu ohvri. Linnapea eesmärk on selgitada välja süüdlased ja lasta need avalikult hukata. Aga kes meie hulgast on libahundid?

8.00

   

Farlander

Kas leiad endas piisavalt sõjakavalust ja julgust, et haarata enda kätte kõige rohkem maid ja losse ning tõusta mängu lõpuks kõige võimsamaks valitsejaks Farlandi maadel?

11.90

 
 

Estland

Lauamängu tegevus toimub Hansa-aegsel Läänemerel. Mängijad on kaupmehed-laevaomanikud. Mäng on muidu rahumeelne, kuid kaptenid peavad arvestama, et mõnes linnas võib olla katk ja et laevakaravane tuleb kaitsta mereröövlite eest.

Varsti müügil!

   

Oksjon

Lauamäng hõlmab üheksat Eesti kunstiajaloo suurmeistrit, igaühelt on esindatud viis suurepärast teost. Mäng on nagu kunstioksjon ja mängijad on kollektsionäärid. Mida rohkem kunstiteoseid kogud, seda rohkem punkte saad. Kollektsiooni muudab eriti väärtuslikuks see, kui sul on mitu teost ühelt ja samalt kunstnikult.

Varsti müügil!

 
Laadin...